Het Oude Tyatira

Het Oude Tyatira

You are here: Archeologie >> De Zeven Kerken in Openbaring - Leer Nu Meer! >> Het Oude Tyatira

Het Oude Tyatira

Het oude Tyatira bevindt zich in Westelijk Turkije, ongeveer 65 kilometer landinwaarts van de Egeïsche Zee. De oude stad stond bekend om haar handel in textiel en kleurstoffen, waarvan een aantal artefacten en inscripties van de diverse gilden van wolbewerkers, linnenwevers, leerbewerkers en aanverwante beroepen getuigen zijn. Eén van de kleurstofhandelaren in Tyatira was Lydia, die vermeld wordt in Handelingen 16:11-15.

Vandaag de dag staat Tyatira bekend als de bruisende stad Akhisar. De archeologische resten van het oude Tyatira bevinden zich in een omheind stadsdeel in het centrum van Akhisar.

© 2006 Akhisar.com; officiële touristische website
Zie onze COPYRIGHT VOORWAARDEN


De Zeven Kerken in Openbaring - Leer Nu Meer!

Vind jij deze informatie nuttig? Help ons dan door deze met anderen te delen met behulp van onderstaande social media knoppen. Wat zijn social media?



Praat over ons: Volg ons:



Archeologie Thuispagina | Over Ons | FAQ | Sitemap
Copyright © 2002 - 2012 AllAboutArchaeology.org, Alle Rechten Voorbehouden.